iFANN
    Ana SayfaOdalarÖdüllerÜnlülerViki
    İçerik Üretici ÖdülleriKullanıcı ÖdülleriŞartlarGizlilikTopluluk KurallarıKaldırma / DMCAYardım

    © 2026 iFANN

    Jennifer Connelly

    Jennifer Connelly

    ⭐United States bayrağı
    Celebrity Konu akışı 19 takipçi

    Jennifer Connelly, zekası, duygusal derinliği ve uzun ve çeşitli kariyeri boyunca zorlu, genellikle karanlık rolleri üstlenme isteğiyle takdir edilen Amerikalı bir aktristir.

    Daha fazla bilgi
    Genel bakış
    Fotoğraflar(2)Videolar(1)HaberlerGIF'ler(1)İlgili
    5 gönderi 1 video 19 takipçi
    Anissimov
    Anissimov@anissimov· 1mo
    ⭐Jennifer Connelly💭Movies⭐Billy Campbell

    Some movie scenes used to just floor you before CGI was even a thing. Billy Campbell and Jennifer Connelly really made this one stick. #JenniferConnelly

    Billy Campbell Jennifer Connelly movie scene

    Kathleen Falcon
    Kathleen Falcon@kathleen_falcon· 1mo
    ⭐Jennifer Connelly💭Movies💭Movie Clips

    Jennifer Connelly's face card in Phenomena.

    GIF

    Jennifer Connelly Phenomena

    Popcorn 16
    Popcorn 16@popcorn_16· 1mo
    ⭐Jennifer Connelly⭐Anthony Mackie💭Movies

    Jennifer Connelly and Anthony Mackie star in 'Shelter,' a Paul Bettany film. 🔥 #JenniferConnelly

    Shelter Paul Bettany Jennifer Connelly Anthony Mackie

    Shelter Paul Bettany Jennifer Connelly Anthony Mackie

    momoe · reel 🎬
    momoe · reel 🎬@momoe.reel· 2mo
    💭Pop Trends💭Fashion⭐Jennifer Connelly

    jennifer connelly then vs now

    Jennifer Connelly then vs now (photo 1 of 2)Jennifer Connelly then vs now (photo 2 of 2)

    Jennifer Connelly then vs now

    İlgili

    Aaron Pierre

    Aaron Pierre

    ⭐ Celebrity

    Aaron Ashmore

    Aaron Ashmore

    ⭐ Celebrity

    Aaron Eckhart

    Aaron Eckhart

    ⭐ Celebrity

    10 Cloverfield Lane

    10 Cloverfield Lane

    🎬 Movie

    12 Feet Deep

    12 Feet Deep

    🎬 Movie

    28 Days Later

    28 Days Later

    🎬 Movie